You are offline. Some functionality may be unavailable.

Vstúpte do Tesco Online Clubu

Vstúpte do Tesco Online Clubu

Staňte sa členom už dnes a objavte skvelé výhody našej novej služby.

Výhody Tesco Online Clubu

Doručenie bez poplatkov pre každý váš nákup

Doručenie bez poplatkov pre každý váš nákup

Doručenie nákupu a vyzdvihnutie nákupu prostredníctvom služby Klikni+Vyzdvihni je bez poplatkov - či už objednávate s doručením v ten istý deň alebo nasledujúce dni.

Zarezervovať čas doručenia si môžete až 4 týždne dopredu

Zarezervovať čas doručenia si môžete až 4 týždne dopredu

Využite možnosť vybrať si svoj ideálny termín doručenia vopred.

Exkluzívny zľavový e-kupón

Exkluzívny zľavový e-kupón

Každý nový člen dostane v priebehu prvého mesiaca exkluzívny zľavový e-kupón.

Dvojnásobok Clubcard bodov

Dvojnásobok Clubcard bodov pre nových členov

Ako člen Teco Online Clubu získate za nákupy počas prvých 3 mesiacov členstva dvojnásobok Clubcard bodov. Body budú pridelené každé 2 týždne.

Porovnajte si plány členstva

Žiadne poplatky za doručenie a vyzdvihnutie s Klikni+Vyzdvihni a ďalšie výhody

Vyberte si dľžku svojho členského plánu

Často kladené otázky

Tesco Online Club je členská služba navrhnutá tak, aby vám pomohla čo najlepšie využiť online nákup potravín. Poskytuje niekoľko jedinečných výhod, medzi ktoré patrí úspora nákladov za doručenie nákupu, ponuka exkluzívnych zliav a poskytovanie dvojnásobných Clubcard bodov za vaše objednávky prostredníctvom služby Tesco Online nákupy počas prvých 3 mesiacov vášho členstva.

Keď sa stanete členom Tesco Online Clubu, všetky objednávky, ktoré zadáte cez službu Tesco Online nákupy, budú doručené bez poplatku za doručenie k vám domov alebo na zvolenú doručovaciu adresu - dokonca v ten istý deň. Prípadne vám objednávku môžeme odovzdať prostredníctvom služby Klikni+Vyzdvihni na vami vybranom obchode. Tešiť sa môžete aj na špeciálny e-kupón. Okrem toho získate dvojnásobok Clubcard bodov za každý nákup počas prvých troch mesiacov vášho členstva a prístup k doručovacím slotom 4 týždne vopred – čo vám pomôže pripraviť sa na najrušnejšie obdobia roka.

Pokiaľ ste členom Tesco Online Clubu, nebudete musieť platiť poplatok za doručenie a ani poplatok za vyzdvihnutie nákupu bez ohľadu na hodnotu vašej objednávky.

V prípade objednávok do 30 EUR vám bude v súlade s Obchodnými podmienkami Tesco Online nákupov účtovaný minimálny poplatok za nákup bez ohľadu na členstvo v Tesco Online Clube.

Máte nejaké otázky?

Ak neviete nájsť potrebné informácie, kontaktujte naše zákaznícke centrum.